Lot 542
Indonesian Art Sale Online |19 November 2020
Hasan Djaafar (1919-1995)

Een zicht op een baai

gesigneerd 'Hasan Djaafar' (linksonder)

olieverf op doek, 69x102 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 240