Lot 23
M. Vukčević (20e eeuw)

Winters boerendorp

gesigneerd en gedateerd 'Vulećević M. 78.' (linksonder)

achterglasschildering, 44x49 cm (met lijst: 76x81 cm)

Conditie: Goed.

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240