Lot 53
Arie Zwart (1903-1981)

'Herfst bij Wanneperveen'

gesigneerd 'A.J. Zwart' (linksonder), gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 70x60 cm (met lijst: 84x74 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300