Lot 111
Henk Dekker (1897-1974)

In de Scheveningse haven

gesigneerd 'Henk Dekker' (linksonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst 73,5x93,5 cm)

Conditie: Goed, doek iets gebobbeld, vernis iets verkleurd.

€ 600,00
€ 800,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550