Lot 64
Jan van Couver (1836-1909)

Dorp aan het water

gesigneerd 'J van Coover' (linksonder)

olieverf op doek, 51x76,5 cm (met lijst: 67x92 cm)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950