Lot 20
Gyula Bubarnik (Hongaars, 1936)

Stilleven met flessen, emaille kannen, gedroogde papaver stengel en een thee-ei

gesigneerd 'Bubarnik' (rechtsonder)

olieverf op board, 38x65 cm (met lijst: 57x83 cm)

Conditie: Goed.

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 1.800,00

Hamerprijs: € 1.800