Lot 18
Henk Bos (1901-1979)

Stilleven met citroenen, kruiken en een wit kommetje

gesigneerd 'Henk Bos' (rechtsonder)

olieverf op doek, 45x40 cm (met lijst: 64x59 cm)

Conditie: Goed.

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350