Lot 16
Henk Bos (1901-1979)

Stilleven met peren

gesigneerd 'Henk Bos' (rechtsonder)

olieverf op doek, 24,5x30,5 cm (met lijst: 40x46 cm)

Conditie: Goed.

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350