Lot 17
Henk Bos (1901-1979)

Stilleven met verfpigment in glazen potten

gesigneerd 'Henk Bos' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 46x56 cm)

Conditie: Goed.

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200