Lot 19
Salomon Garf (1879-1943)

Stilleven met fruitschaal en witte kan

gesigneerd 'S. Garf' (rechtsonder)

olieverf op doek, 36x44 cm (met lijst: 54x61 cm)

Herkomst:
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 22 januari 2002, lot 150.

Conditie: Goed.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700