Lot 2
J. Steinbuch (19e eeuw)

Een King Charles Spaniel

gesigneerd en gedateerd 'J Steinbuch ft 1846' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 43x56 cm (met lijst: 68x81,5 cm)

Conditie: Horizontale barst in het paneel zichtbaar. Bij UV licht inschilderingen te zien op deze barst.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 600