Lot 52
Hollandse School (18e eeuw)

Ponte Salario te Rome

aquarel, 19x25 cm (met lijst: 37x43 cm)

Conditie: enkele bruine vlekjes, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 3.000,00

Hamerprijs: € 3.000