Lot 55
Frits Goosen (1943)

Roeiboot met mannen en hond op de Nieuwkoopse Plassen

gesigneerd 'J.F. Goosen' (linksonder)

olieverf op doek, 30x50 cm (met lijst: 43x63 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240