Lot 54
Frits Goosen (1943)

Havenhoofd van Oudeschild op Texel in de vroege ochtend

gesigneerd 'F.J. Goosen' (linksonder)

olieverf op doek, 30x50 cm (met lijst: 42x61,5 cm)

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700