Lot 53
Frits Goosen (1943)

Zeilschepen op zee

gesigneerd 'F.J. Goosen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 56x76 cm)

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850