Lot 601
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 9 September 2020
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)

Bedrijvigheid langs de Waal

gesigneerd 'WGF Jansen' (linksonder)

olieverf op doek, 92x119 cm (met lijst: 116x141 cm)

Conditie: vuil, verder goed

€ 2.000,00
€ 3.000,00

Startbod: € 2.000