Lot 41
Henri Charles Jonas (1878-1944)

'St. Joseph'

onduidelijk gesigneerd en gedateerd (linksonder)

olieverf op board, 33x25,5 cm (met lijst: 45x37,5 cm)

€ 120,00
€ 180,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300