Lot 40
E. Kuchinka

Stilleven met boeken en inktpot

gesigneerd 'E. Kuchinka' (linksonder)

olieverf op board, 36x42 cm (met lijst: 47x53 cm)

Conditie: enkele stukjes verfverlies, verder goed

€ 70,00
€ 90,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60