Lot 39
Jos Delehaye (19de eeuw)

Stilleven met roemer, druiven, citroen en brood op een schotel

gesigneerd en gedateerd 'J. Delehaye/1880' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 27x21 cm (met lijst: 34x29 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 80