Lot 37
Martin Schildt (1867-1921)

Een militair met bierpul

gesigneerd 'M. Schildt' (linksonder)

aquarel op papier, 29x19 cm (met lijst: 42x33 cm)

Deze militair draagt waarschijnlijk het uniform van de Erewacht van de Russische Dragonders.

Conditie: lichte foxing, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80