Lot 2596
Asian Art Auction | 10 September 2020
Vijf familie roze borden met bloemenvaas decor.

China, Yongzheng/Qianlong periode, 18de eeuw

Decor met een vaas gevuld met bl;oemen. De rand met floraal motief. Niet gemerkt, beschadigingen op de rand, twee borden met grote chip, een bord met haatscheur.

D 22,5 cm

€ 800,00
€ 1.200,00