Lot 746
Post-War & Contemporary Art Online | 15 October 2020
Rick Prol (Amerikaans, 1958)

Sword Swallower

gesigneerd en gedateerd 'Rick Prol 84' (verso)

houtskooltekening, 61x45,5 cm (met lijst: 88x73 cm) Vervaardigd in 1984.

Herkomst: -Galerie Barbara Farber, Amsterdam.
-Kunstcollectie Boekel De Nerée, Amsterdam, aangekocht in 1984.

Conditie: goed.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400