Lot 727
Post-War & Contemporary Art Online | 15 October 2020
Simon Hemmer (Duits, 1978)

Fury

gesigneerd en gedateerd 'Hemmer 05/08' en getiteld (verso)

olieverf op doek, zonder lijst, 180x230 cm

Herkomst: -Aschenbach & Hofland Galleries, Amsterdam.
-Kunstcollectie Boekel De Nerée.

Tentoongesteld: Amsterdam, Aschenbach & Hofland Galleries, 'Simon Hemmer', 30 aug. - 27 sept. 2008.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800