Lot 2503
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Grote schotel blauw wit Chinees porselein

Kangxi periode ca. 1700, China

Groot bord, gedecoreerd met floraal aster decor. Niet gemerkt.

D 38,5 cm

Diverse haarlijnen waarbij een met grote schilfer en randfritting.

€ 200,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240