Lot 2501
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Chinees blauw wit porselein kop en schotels

18e eeuw, China

Zes achtkantige kop en schotels met gestileerd lotusdecor. Daarbij twee extra kopjes. Tevens vijf miniatuur kopjes (zonder schotel).

De achtkantige schotels: D 10.3 cm, de achtkantige kopjes: D 6.5 cm, H 3.5 cm. De miniatuur kopjes: D 4.3 cm, H 2.5 cm.

Drie van de miniatuur kopjes met beschadigingen (schilfers en haarlijnen). Verder alles in goede conditie zonder haarlijnen of restauratie. Randfritting.

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400