Lot 225
Henri Plisson (1908-2002)

Gezicht van het eiland van Burano (Venetië)

gesigneerd 'H. Plisson' (rechtsonder) en gesigneerd, geannoteerd en gedateerd 'Burano / Sept. 73 / H. Plisson' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 46x65 cm (met lijst: 60x78 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400