Lot 220
Duitse School (circa 1900)

Drie gratiën en een pauw in een landschap

olieverf op paneel, 23,5x17,5 cm (met lijst: 35,5x29,5 cm)

Het paneel aan achterzijde gestempeld 'Adrian Brugger München'

Conditie: Vernis iets verkleurd.

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300