Lot 2539
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Guanxu schoteltje geel fond

19/20ste eeuw, China

Schoteltje (geen kopje) famille jaune floraal gedecoreerd. Op achterzijde Guanxu gemerkt in ijzerrood.

D 11 cm

Goede conditie. Enige slijtage van het glazuur maar geen schilfers, haarlijnen of restauratie.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200