Lot 2540
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een waterbakje en krekeldoosje, Republic period

20ste eeuw, China

Een bladvormig krekeldoosje met losse deksel en een rond waterbakje met twee compartimenten. Aan de buitenzijde gedecoreerd met twee figuren en kaligrafie. Op de onderzijdes gemerkt in ijzerrood.

Ronde bakje: D 11.5 cm. Krekelbakje: L 13 cm

Goede conditie. Enige slijtage van het verguldsel en randfritting. Geen haarlijnen of restauratie.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200