Lot 50
Joop Kropff (1892-1979)

De groene deur

gesigneerd 'Joop Kropff' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x30 cm (met lijst: 62x42 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 120,00
€ 180,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70