Lot 49
Willem de Zwart (1862-1931)

De boer en zijn koeien bij een vijver

gesigneerd 'W. de Zwart' (rechtsonder)

olieverf op doek op paneel, 39x29 cm (met lijst: 48x59 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doek vergeeld, craquelé

€ 400,00
€ 600,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425