Lot 42
Jacob Dooijewaard (1876-1969)

'Olden meer'/ Berglandschap met meer in Olden, Noorwegen

gesigneerd 'J. Dooijewaard' (linksonder)

olieverf op doek op board, 20,5x31 cm (met lijst: 34x45 cm)

getiteld, gedateerd en gesigneerd op en label op de achterzijde

€ 300,00
€ 500,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750