Lot 526
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 9 September 2020
Christoffel Wüst (1801-1853)

Een vismarkt

gesigneerd en gedateerd 'C. Wust. 1843. ' (linksonder)

olieverf op paneel, 42,5x35,5 cm (met lijst: 62x56 cm)

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800