Lot 2534
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Vijf Chinees porselein Kangxi hoge kopjes

Ca. 1700, China

Vijf kopjes zonder schotel. Blauw wit gedecoreerd met gearceerde florale motieven. Op onderzijde Kangxi gemerkt.

H 7.4 cm, D 8 cm

Kleine schilfers en drie kopjes met kleine haarlijn. Geen restauratie.

€ 100,00
€ 200,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200