Lot 2535
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Twee Chinees porselein blauw wit bordjes met Lange Lijzen

19e eeuw, China

Twee borden, gemerkt op achterzijde met 4-karakter merk.

D 20 cm

Een bord met bakfoutje (krimpnaadje) op voorzijde en andere bord met haarlijn en schilfertje. Verder in goede conditie

€ 80,00
€ 120,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100