Lot 2519
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Groot deel theeservies, Chinees porselein grisaille met defecten

18e eeuw, China

Theeservies bestaand uit o.a. twaalf kopjes, drie dekselvaasjes, melkkannetje, een kom en drie schaaltjes. Polychroom decor met voorstellingen van een fazant zittend op een tak, opgehoogd met goudverf accenten. Nagenoeg alles met (zware) beschadigingen en restauraties/reparaties.

H theebusjes 13 cm, D schaaltjes 13 cm, D kopjes 6 cm, H kopjes 6.3 cm

€ 500,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600