Lot 249
Henri van der Waals (1904-1994)

Winters heideveld

rechtsonder get. in initailen en gedateerd '63

olieverf op doek, 80x100 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120