Lot 245
Manier van Piet van der Hem (20e eeuw)

Een naakt voor het evenbeeld van een spiegel

draagt rechtsonder naam 'P. vanderHem'

olieverf op paneel, 36,5x27,5 cm

€ 250,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180