Lot 161
Johan Hermsen (1937)

'Goddelijk somnambulisme'

middenonder get., gedateerd 19-7-1968 en annotatie 'Joh. Openb. 12 'Ja, ik kom.'; tevens in dorso op getypt etiket getiteld en adres van de schilder in Delft

olieverf op doek, 50x65 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325