Lot 243
Engelse School (19de eeuw)

De jonge jager

draagt signatuur 'H. ten Kate' (middenonder)

aquarel op papier, 26x37 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120