Lot 241
B. de Poorter (eind 19e eeuw/rond 1900)

Johan van Oldenbarnevelt krijgt zijn doodvonnis aangezegd in 1619

rechtsonder get.

olieverf op doek, 95x114 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120