Lot 203
Freek van den Berg (1918-2000)

Een zuidelijk heuvellandschap

gesigneerd 'Freek vdBerg' (linksonder)

aquarel, 54x74 cm (met lijst: 60x80 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80