Lot 233
Abraham Hendrik Winter (18001861)

Een weide met een stier, koeien en paarden bij een hek

midden onder get.

olieverf op doek, 47x59 cm

Herkomst:
-Veiling, Sotheby's , 10 november 1986, lot 240, als: A bull and horses in a landscape.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600