Lot 226
Frank Dekkers (1961)

'Eerste herfstdag'

linkonder get. in initialen en gedateerd '99; tevens in dorso get., gedateerd en getiteld

olieverf op board, 60x80 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550