Lot 2508
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een antieke Japans keramiek haan (tabakspot)

19e eeuw, Japan

Een antieke aardewerk dekselpot (tabakspot) in de vorm van een haan. Niet gesigneerd. Mogelijk Bizen of Hirado.

H 22.5 cm

Restauraties en een barst/haarlijn in de zijkant.

€ 100,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90