Lot 225
Ferry Slebe (1907-1994)

Compositie met vogel, appel en fles bij een rivieroever

linksonder get.; tevens in dorso get. en gedateerd '80

olieverf op doek, geplakt op schildersboard, 39x50 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300