Lot 45
Toegeschreven aan Hendrik Pieter Groen (1886-1964)

Paarden aan de kade

draagt signatuur (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 31x40,5 cm (met lijst: 49x59 cm)

Conditie: craquelé (deels ingeschilderd), verder redelijke conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100