Lot 44
Beschikbaar in aftersales
Karel Frederik Bombled (1822-1902)

Oorlogstafereel met cavalerie

gesigneerd 'K.F. Bombled' (rechtsonder)

aquarel, 21x33,5 cm (met lijst: 44x54 cm)

Conditie: papier vergeeld, enkele bruine vlekjes, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 325