Lot 43
Paul Bodifée (1866-1938)

Zonnige bosrand met berken

gesigneerd 'Paul Bodifée' (linksonder)

olieverf op doek op board, zonder lijst, 29,5x38 cm

Provenance: Veiling, Venduehuis der Notarissen, Den Haag, 10 november 2010, lot 84.

Conditie: craquelé, enkele verfverlies (rechtsboven), verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100