Lot 223
Hans Leijerzapf (1950)

'Het gaat erop lijken'

midden onder get. en gedateerd aug. 06; in dorso getiteld

olieverf op doek, zonder lijst, 30x30 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325